D-LINK DEM-310GT, 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km, support 3.3V power)

Tuotetunnus (SKU): AC004076 Osasto: Avainsana tuotteelle

Kuvaus

Mode: single
Transceiver type: optical
Type: Mini GBIC module
Working distance: up to 10 kilometres
Cable type: single optical cable 9 microns
Standarts: 1000BASE-LX (standard IEEE 802.3z)
Connector type: Duplex LC
Wavelength: 1310 nm
Power: 3.3 V

Lisätietoja

Paino 0.0800 kg

Kysyy lisää tuotteesta